Слухати

В "ЛНР" затриманий за спробу "держперевороту" Ципкалов вчинив самогубство

24 вересня 2016 - 13:38
Йдеться про Геннадія Ципкалова, якого затримали у справі щодо спроби перевороту в "ЛНР"

Про це сьогодні заявив  Сергій Рахно, який називає себе «начальником управління з нагляду за дотриманням законів у військовій сфері Генеральної прокуратури «ЛНР», передає Луганськінформцентр.

«Сьогодні вночі затриманий Ципкалов, ймовірно усвідомивши глибину своїх злочинних дій і усвідомивши, що надана їм оперативна інформація про коло осіб, які беруть участь у змові з метою повалення законної влади в Республіці, є безумовно небезпечною для його життя, і будуть зроблені спроби його фізичної ліквідації змовниками, які перебувають на свободі, наклав на себе руки шляхом повішення. В даний час його труп оглянутий слідчими та експертами, труп направлено на судово-медичну експертизу з метою встановлення точної причини смерті «, -.повідомив Рахно.

«У ході попереднього розслідування встановлено достовірні дані про причетність до вказаного злочину колишнього голови «Народної Ради ЛНР Карякіна, який в даний час знаходиться в республіканському розшуку за обвинуваченням у скоєнні тяжкого злочину», — додав представник «ЛНР».

В «ЛНР» нагадали, що 26 грудня 2015 року Геннадій Ципкалов, який займав пост «голови Ради міністрів «ЛНР», попросив прийняти його відставку. Надалі Ципкалов на посаді «радника голови «ЛНР» курирував військово-промисловий комплекс.

Читайте також: В «ЛНР» оголосили в розшук колишнього «голову парламенту «ЛНР» Карякіна

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
FacebookTwitterGoogle+