Слухати

Жадан купив на президентську премію обладнання для дитячих садків Станиці

24 вересня 2016 - 16:21
На Схід відправився автомобіль з холодильником, м'ясорубкою, копіювальними машинами, ноутбуком, тканиною для постільної білизни, лінолеумом, знаряддям для спортзалів та дитячими мебями
Жадан купив на президентську премію обладнання для дитячих садків Станиці / Новини на Громадському радіо

Передали це з Олег Абрамічев та Анжеліка Рудницька до шкіл та дитячих садочків Станиці Луганської.

gumanitarna.jpg

Гуманітарна допомога  // ФБ-сторінка Сергія Жадана
Гуманітарна допомога
ФБ-сторінка Сергія Жадана

gumanitarna_dopopmoga.jpg

Гуманітарна допомога // ФБ-сторінка Сергія Жадана
Гуманітарна допомога
ФБ-сторінка Сергія Жадана

«Діти ростуть, учбовий рік триває. Вихователі говорять, що діти трішки заспокоїлись. Рік тому, після особливо інтенсивних обстрілів із боку Луганська, були дуже налякані, падали на підлогу після кожного стукоту в двері. Вчора в Станиці був фестиваль Миру. Купа святково одягнених і усміхнених людей. Всі переживають із приводу останніх, підписаних у Мінську документів, з приводу розмежування. Ніхто не хоче опинитись у сірій зоні, без захисту. Захист потрібен усім», — йдеться на офіційній сторінці Сергія Жадана.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+