Слухати

Мор риби на Миколаївщині: на водосховищі загинуло півмільйона мальків — фото

25 вересня 2016 - 10:44
Фахівцями взято проби води та риби. Після проведення необхідних аналізів буде встановлено причину загибелі мешканців водойми
Мор риби на Миколаївщині: на водосховищі загинуло півмільйона мальків — фото / Новини на Громадському радіо

Випадок масової загибелі риби цього тижня зафіксував головний державний інспектор Миколаїврибоохорони в акваторії Бакшалинського водосховища (Доманівський р-н Миколаївської області), пише  Depo.Миколаїв з посиланням на прес-службу Миколаїврибохорони.

mor_ryby1.jpg

Мор риби // mk.depo.ua
Мор риби
mk.depo.ua
Щоб встановити причину загибелі риби Миколаїврибоохорона створила міжвідомчу комісію, до складу якої увійшли представники Миколаїврибоохорони, Державної екологічної інспекції в Миколаївській області, Держпродспоживслужби та ветеринарної медицини.

ryba.jpg

Риба // mk.depo.ua
Риба
mk.depo.ua
Під час обстеження водойми та берегової смуги було виявлено загиблу молодь тарані, бичка, ляща, червонопірки, окуня, карася, щуки та раків (у середньому – 38 особин на 1 м2). За попередньою оцінкою загальна кількість загиблих водних біоресурсів склала 504 400 екземплярів.

Фахівцями взято проби води та риби. Після проведення необхідних аналізів буде встановлено причину загибелі мешканців водойми.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+