Слухати

У винахідника з Енергодару "Жигулі" їздять "на дровах" — відео

25 вересня 2016 - 15:39
Винахідник з Енергодару створив спеціальний пристрій для дров, яке дозволило перевести його «Жигулі» на альтернативний спосіб їзди
У винахідника з Енергодару «Жигулі» їздять «на дровах» — відео / Новини на Громадському радіо

За словами винахідника Андрія Бондаренка, сам проект був розроблений ще в 20-30 роках, і по суті не є якимось відкриттям, а йому знадобилося близько року на втілення в життя свого автомобіля на дровах, передає Медиа Центр.

Принцип роботи газогенератора полягає в безперервному згорянні вуглецю. Вуглець при згорянні приєднує до себе кисень, і в результаті утворюється чадний вуглекислий газ. Так і виходить високотемпературна, хімічна реакція - піроліз.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+