Слухати

Фейгін повідомив про створення Фонду допомоги політв'язням

26 вересня 2016 - 18:55
Колишній адвокат Надії Савченко, росіянин Марк Фейгін повідомив про своє рішення стосовно допомоги політв'язням
Фейгін повідомив про створення Фонду допомоги політв’язням / Новини на Громадському радіо

Після нещодавньої історії із арештом «українських диверсантів» у Криму, пан Фейгін вирішив започаткувати Фонд допомоги політв’язням, про що повідомив на своїй сторінці у Facebook.

Головною метою фонду буде забезпечення безкоштовної юридичної допомоги політв’язням, а також сприяння публічній підтримці таких справ.

«Адвокати та групи підтримки стикнулися з байдужістю людей, які голосно заявляють про свої зусилля щодо підтримці політв’язнів. Тому ми і вирішили створити Фонд допомоги політв’язням. Більшою мірою ми розраховуємо, зрозуміло, на українських друзів, готових нам допомогти», — наголосив адвокат.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+