Слухати

Нацбанк презентує монету із Грушевським номіналом у 2 гривні

26 вересня 2016 - 11:23
Ювілейна монета вийде номіналом у 2 гривні, проте коштуватиме аж 30. Тираж - 25 тисяч штук
Нацбанк презентує монету із Грушевським номіналом у 2 гривні / Новини на Громадському радіо

Національний банк України 26 вересня 2016 року презентував монету, присвячену 150-річчю з дня народження Михайла Сергійовича Грушевського. Письменник, історик, громадський та державний діяч, літературознавець та соціолог, — Грушевський здійснив величезний вклад в розвиток українського суспільства та науки.

Матеріал, з якого виготовлена монета - нейзильбер. 

«На аверсі монети розміщено: угорі напис Україна, малий Державний Герб України (ліворуч), рік карбування монети 2016 та логотип Банкнотно-монетного двору Національного банку України (праворуч); стилізована композиція, що відображає фрагмент кінохроніки, — Михайло Грушевський на тлі військового строю, унизу номінал 2 гривні», — повідомляє прес-служба НБУ

 

new_collage.jpg

Михайло Грушевський // НБУ
Михайло Грушевський
НБУ

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+