Слухати

До Умані продовжують прибувати хасиди на святкування іудейського Нового року / Новини на Громадському радіо

До Умані продовжують прибувати хасиди на святкування іудейського Нового року

27 вересня 2016 - 13:10
2-3 жовтня хасиди святкуватимуть 5777-й Новий рік

До міста Умань вже прибули близько 2,5 тисяч хасидів. Для охорони правопорядку залучили 450 працівників поліції.

Таку інформацію надає національної поліція у Черкаській області.

«Цього року близько 450 працівників поліції забезпечуватимуть спокій, як місцевих жителів так і іноземних гостей. Для надання практичної допомоги місцевим правоохоронцям прибули колеги із інший областей, а саме Вінницької, Чернівецької та міста Дніпра. Правоохоронці в цілодобовому режимі нестимуть службу на закріплених маршрутах», — йдеться у повідомленні.

Напередодні святкування Рош-га-Шана — вудейського Нового року, до української Умані за попередніми прогнозами мають прибути понад 30 тисяч паломників з 20 країн світу. Близько 80% з них – громадяни Держави Ізраїль та США.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+