Слухати

Громадське радіо відтепер можна слухати в Маріуполі

27 вересня 2016 - 15:36
В нас чудова новина - відтепер «Громадське радіо» мовить в Маріуполі на частотi 89,1 МГц.
Громадське радіо відтепер можна слухати в Маріуполі / Новини на Громадському радіо

Деталі команда «Громадське радіо» повідомить на брифінгу 28 вересня о 16.00 в Українському кризовому медіа центрі.

Початок мовлення в Маріуполі наближає нас до мети стати доступним суспільним мовником для 95% населення України, який зможе інформувати про найважливіші новини, не профільтровані через інтереси влади, бізнесменів чи політиків.

Нагадаємо, 15 вересня цього року Національна рада з питань телебачення та радіомовлення дозволила «Громадському радіо» тимчасово мовити у Маріуполі Донецької області.

«Громадське радіо» здійснює тимчасове мовлення на чотирьох частотах у Донецькій області: 103,8 МГц у  Волновасі, 99,6 МГц у м. Покровськ, 90,9 МГц у м. Краматорськ, 89,1 МГц у м. Маріуполь, і на двох частотах у Луганській області: 90,2 МГц у м. Старобільськ, 101,8 МГц у селищі Широкому.

Слухайте. Думайте.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+