Слухати

Командир 72 ОМБр розповів про життя бійців —  відео / Новини на Громадському радіо

Командир 72 ОМБр розповів про життя бійців — відео

27 вересня 2016 - 18:21
На відео командир 72-ї окремої механізованої бригади полковник Соколов розповідає про життя та плани бійців

Відео виклало на своєму каналі виклало Військове телебачення України

«На цьому полігоні ми вийшли для того, щоб завершити нашу підготовку, провести бригадні навчання, що має стати останнім екзаменом перед виходом на фронт», — розповідає полковник Соколов.

Він також розповідає, що частина бригади вже знаходиться на фронті, та виконує там бойове завдання, а інша частина ще проходить тренування. Полковник висловив переконання, що це екзамен бійці складуть якнайкраще і незабаром повернуться в зону АТО

«В нам немає таких підрозділів, які б складалися лише з новобранців, в кожному підрозділі є командири, які вже пройшли зону АТО та мають бойовий досвід», — додає військовий.

За словами командира, більш досвідчені солдати допомагають тим, в кого ще немає досвіду, а загалом бійці «рвуться» назад на фронт, щоб продовжити виконувати бойові завдання.

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+