Слухати

Лише 8% населення планети дихає чистим повітрям — ВООЗ / Новини на Громадському радіо

Лише 8% населення планети дихає чистим повітрям — ВООЗ

27 вересня 2016 - 10:18
Всесвітня організація охорони здоров'я повідомила про тотальну загрозу забруднення повітря.

ВООЗ представила доповідь, згідно якої 92% мешканців Землі проживають в районах, де забруднення повітря перевищує норму. Також було зазначено, що кожна дев’ята смерть спричинена забрудненим повітрям, в тому числі і всередині приміщень.

Про це повідомляє BBC.

Найнебезпечніша ситуація наразі в Південно-Східній Азії і на заході Тихоокеанського регіону, а саме в Китаї, Малайзії і В’єтнамі. Директор Департаменту ВООЗ з громадського охорони здоров’я та навколишнього середовища Марія Нейра повідомила про величезну стурбованість  в зв’язку із цим. 

pic_720bcbf3acbf59 470 418a27b719ccbaa.jpg

Смог у Китаї // www.qjwb.com.cn
Смог у Китаї
www.qjwb.com.cn

За даними експертів проблема найгостріше відчутна в містах, проте навіть в селах забруднення повітря вже стало справжньою проблемою. При проведенні дослідження, ВООЗ у більш ніж 3000 районах по всьому світу зробила супутникові знімки, а також взяла проби повітря.  

4000.jpg

Смог у Тегерані // Ahmad Halabisaz/Corbis
Смог у Тегерані
Ahmad Halabisaz/Corbis

За підрахунками експертів у 2012 році, за оцінками експертів, забруднення атмосфери спричинило загибель близько 3 млн осіб. Зазначимо також, що за оцінками спеціалістів 200 млн людей загинуть через забруднення повітря до 2060 року.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+