Слухати

В Україні немає легальних iPhone 7 — голова ДФС / Новини на Громадському радіо

В Україні немає легальних iPhone 7 — голова ДФС

27 вересня 2016 - 15:05
В Україні немає телефоні моделі iPhone 7 компанії Apple, завезених легально

Про це під час засідання уряду заявив очільник ДФС Роман Насіров.

Як повідомила кореспондентка Громадського радіо Марія Зав’ялова, Насіров зазначив:

«Хочу сказати, що сьогодні всі телефони iPhone 7, які завезені до України — завезені нелегально. Вони ще не сертифіковані і жодного телефону не розмитнено офіційно».

Також пан Насіров повідомив, що з червня 2015 року в Україні розпочали реформу фіскальної служби. Про це розповів на засіданні уряду голова ДФС Насіров. Він розповів, що служба концентрувалася на електронних сервісах сплати податків, через що збільшилися надходження до державного бюджету.

«За перші 8 міс роботи електронних сервісів до бюджету надійшло 485 млрд грн (на 110 млрд. більше ніж минулого року)», — сказав Насіров. Він додав, що фактична дохідна частина бюджету у 2016 становить 120 млрд грн. У вересні маємо рекордну суму у 12 млрд, розповів Насіров.

Він розраховує, що динаміка у 10-12 млрд грн надходжень до бюджету збережеться до кінця року. За словами Насірова головна частина надходжень — це податок на додану вартість.

«Понад 50% державного боргу — це державні підприємства», — додав Насиров.

Володимир Гройсман доручив Насірову підготувати доручення щодо врегулювання цього питання.
 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+