Слухати

Як Порошенко зустрів президента Ізраїлю — відео

27 вересня 2016 - 17:32
Президент України Петро Порошенко урочисто зустрів президента Ізраїлю Рувена Рівліна
Як Порошенко зустрів президента Ізраїлю — відео / Новини на Громадському радіо

27 вересня, у вівторок, відбулася урочиста зустріч під Адміністрацією президента України президента Ізраїлю Рувена Рівліна.

Наразі відомо про те, що президентам вдалося домовитися про прискорення переговорів про укладання угоди про вільну зону торгівлі.

«Під час відвертої і конструктивної розмови ми обговорили весь комплекс співпраці України і Ізраїлю по багатьох напрямках. Ми домовилися прискорити переговори по укладанню угоди про вільну торгівлю, тому що це є єдиний антикризовий захід, який є абсолютно взаємовигідним», — наголосив Петро Порошенко.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+