Слухати

Чиновники Дніпровської міської ради підвищили собі зарплатню в декілька разів / Новини на Громадському радіо

Чиновники Дніпровської міської ради підвищили собі зарплатню в декілька разів

28 вересня 2016 - 15:58
Мер Дніпра Борис Філатов назвав такі заходи «боротьбою із корупцією»

Як повідомляє Hromadske.ua, у Дніпрі депутати вирішили підвищити зарплатню працівникам органів місцевого самоврядування і в декілька разів підвищити зарплатню працівникам міськради.

Міський голова, секретар міськради, заступники, директори департаментів отримуватимуть премію в розмірі до 800% від посадового окладу. 

Окремо заступнику керівника виконавчого органу міськради виплачуватимуть 700% премії, начальникам управлінь – 650%, їхнім заступникам – 550%, начальникам відділів – 500%, їхнім заступникам – 450%, спеціалістам – 400%.

Зарплатня головних спеціалістів віднині складатиме 7,8 тисяч гривень, начальників відділів – до 10 тисяч гривень, начальників департаментів – до 16 тисяч гривень.

Мер Дніпра Борис Філатов вважає, якщо чиновникам не надати можливість отримувати гідну зарплатню, від них буде складно очікувати результатів роботи.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+