Слухати

Порошенко підписав закон, який забезпечить збереження зарплатні військових у полоні / Новини на Громадському радіо

Порошенко підписав закон, який забезпечить збереження зарплатні військових у полоні

28 вересня 2016 - 13:36
Відтепер зарплатня та виплати військових, які потрапили в полон, будуть збережені

Прес-служба президента України Петра Порошенка повідомила про підписання Закону про забезпечення рівності прав військовослужбовців на грошове забезпечення.

«Документом встановлюються правові підстави для проведення перерахунку грошового забезпечення сім’ям тих військовослужбовців Збройних Сил України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань та правоохоронних органів, які були захоплені в полон або стали заручниками на території проведення АТО під час бойових дій з незаконними збройними формуваннями», — йдеться в повідомленні.

Відтепер, військовослужбовці, яких взяли в полон, а також заручники чи інтерновані в нейтральні держави та безвісти зниклі матимуть закріплені за ними виплати в розмірі посадового окладу за останнім місцем служби, окладу за військовим званням, надбавки за вислугу років, інших щомісячних додаткових видів грошового забезпечення постійного характеру та інші види грошового забезпечення з урахуванням зміни вислуги років та норм грошового забезпечення.

Родини полонених також щомісячно отримуватимуть грошове забезпечення, в тому числі додаткові та інші види грошового забезпечення.

Проте дія закону не розповсюджуватиметься на осіб, які добровільно здалися в полон, самовільно залишили військові частини (місця служби) або дезертирували.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+