Слухати

Представниця бойовиків розповіла, в яких умовах утримують в полоні українських дітей / Новини на Громадському радіо

Представниця бойовиків розповіла, в яких умовах утримують в полоні українських дітей

28 вересня 2016 - 18:20
Українських дітей, яких звинувачують у диверсійній діяльності, утримують на території, контрольованій бойовиками

31 серпня бойовики затримали дітей, яких звинуватили у диверсійній діяльності. На сепаратистському сайті ombudsmandnr.ru з’явилася інформація стосовно утримання дітей в полоні.

«Уповноважена із прав людини ДНР» Дарья Морозова заявила наступне: «Важко уявити, хто і якими методами переконав підлітків займатися шкідництвом».

Вона також додала:

«Психіка дітей ще не сформована, і пред’являти їм вимоги без представників влади протилежної сторони ми не маємо права. Діти знаходяться в хороших умовах. Їх годують, виводять на прогулянки. Ми перевіряємо факти і чекаємо реакції Києва».

Нагадаємо, що у місті Ясинувата, що на Донеччині, бойовики «ДНР» затримали підлітків, яких звинувачують їх у підготовці «диверсій» разом з українськими спецслужбами. 

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+