Слухати

SpaceX планують найближчим часом колонізувати Марс — відео / Новини на Громадському радіо

SpaceX планують найближчим часом колонізувати Марс — відео

28 вересня 2016 - 10:33
Американська космічна компанія SpaceX планує побудувати на Марсі місто

Ілон Маск — голова компанії, презентував план будівництва міста на Марсі. Він каже, що задля цього на планету відправлять тисячі людей. «Квиток на Марс» коштуватиме  100 тисяч доларів. 

27 вересня на Міжнародному конгресі з астронавтики у Мексиці Маск пояснив, як відбуватиметься відправлення людей на Марс. Політ має відбутися на величезній ракеті, яка буде обладнана великою кількістю кают, ресторанами, ігровими та кінокімнатами. 

«Ми маємо перейти від місій з розвідки до справжнього будівництва міста», – наголосив підприємець. За його прогнозами, на це піде від 40 до 100 років.

На відео ми можемо побачити міжпланетну транспортну систему з багаторазовими ракетами, метальною установкою на Марсі і тисячею космічних кораблів на орбіті, що здатні перевозити близько 100 людей кожна.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+