Слухати

Танкіст із Криму «дядя Толя» про власну історію війни — відео / Новини на Громадському радіо

Танкіст із Криму «дядя Толя» про власну історію війни — відео

28 вересня 2016 - 17:28
Старший механік - водій батальйону молодший сержант Анатолій Безбах розповів, як він потрапив на війну

В інтерв’ю Військовому телебаченню України «дядя Толя» розповів про те, що до війни він жив у Криму, проте після «референдуму» він залишив рідний край, після чого одразу пішов до воєнкомату.

«Мене не взяли лише тому, що я старий. Бігати з автоматом, кулеметом, з гранатометом я старий, але за ричагами — я ще повоюю», — каже Анатолій.

Після того як законодавство дозволило вступати на військову службу до 60-ти років «дядя Толя» все таки пішов служити.

«В мене є онуки і я хочу, щоб вони жили вільно, не знали і не бачили цієї війни», — додає танкіст.

Він також розповідає про те, як служив у Радянській армії механіком-водієм танку, був інструктором. «Дядя Толя» каже, що ніколи не думав, що доведеться скористатися досвідом, проте завжди радий поділитися досвідом із молодими хлопцями.

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+