Слухати

Як Азов тренує бойових собак — відео / Новини на Громадському радіо

Як Азов тренує бойових собак — відео

28 вересня 2016 - 13:04
Полк Азов показав відео тренування та підготовки кінологами собак

На Youtube каналі полк Азов виклав відео тренування собак.

Інструктор кінологічної служби Степан Єременко розповів, що собак ОЗСП Азов тренують за такими напрямками як мінопошукова діяльність і охоронно-караульна служба. 

«Сьогодні ми провели чергове заняття, в ході якого наші собаки виявили 8 закладених гранат, знайшли наркотичні речовини в автомобілях, а також відпрацювали елементи затримання злочинця, який намагається втекти з місця злочину», — розповів Степан.

Він також додає, що роботою собак він задоволений, хоча є й нюанси, які слід вдосконалити. Порода собак — німецькі вівчарки. Знаходяться тварини на службі з марта місяця.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+