Слухати

У Раді не вистачає депутатів, щоб звільнити суддів за злочини проти активістів Євромайдану — відео / Новини на Громадському радіо

У Раді не вистачає депутатів, щоб звільнити суддів за злочини проти активістів Євромайдану — відео

29 вересня 2016 - 13:28
Наразі у Верховній Раді України відбувається голосування за звільнення суддів, які приймали злочинні рішення проти активістів Євромайдану

У мікроблозі Twitter Верховної Ради з’явилося повідомлення про те, що в залі не вистачає депутатів для прийняття рішення стосовно суддів.

«…не вистачає декількох голосів для звільнення суддів за злочини проти активістів Євромайдану. Просимо депутатів повернутися в залу!», — йдеться в повідомленні.

 

 

 

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+