Слухати

В Україну завезено 86% необхідних вакцин, — Сивак

29 вересня 2016 - 21:34
Протягом останніх двох місяців в Україну було завезено весь перелік необхідних вакцин в достатній кількості
В Україну завезено 86% необхідних вакцин, — Сивак / Новини на Громадському радіо

Про це в ефірі «Громадському радіо» розповіла заступниця міністра Охорони здоров’я з питань європейської інтеграції  Оксана Сивак.

«На сайті МОЗу можна побачити детальний звіт по наявності доставлених вакцин в регіонах. Станом на сьогодні ми маємо 86% отриманих вакцин, з них ⅔ вже розвезено по регіонам, решта буде доставлена до Нового року. Отже зараз ми маємо достатньо вакцин для імунізації», — сказала Оксана Сивак.

Також вона зазначила, що всі вакцини були прекваліфіковані ВОЗ і вони виготовлені відомими компаніями-виробниками, що підтверджує  їхню якість.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+