Слухати

IT-курси та англійська безкоштовно — навчання для дітей бійців АТО у Дніпрі / Новини на Громадському радіо

IT-курси та англійська безкоштовно — навчання для дітей бійців АТО у Дніпрі

30 вересня 2016 - 21:06
У Дніпрі учасники АТО та їхні діти відвідують безкоштовні курси, після закінчення яких можна отримати сертифікат про навчання. Зараз триває набір нових груп

Рік тому у бійців АТО з’явилася можливість навчитися програмуванню та вивчити англійську.

Починаючи з весни безкоштовні заняття проводять і для їхніх дітей віком 11-14 років. Дізнатися більше про Фотошоп, спробувати створити 3D модель чи просто освоїти користування комп’ютером – все це можливо вивчити впродовж навчального року.

«У мене вдома є комп’ютер, але я за ним не сиджу. Нещодавно з’явився свій канал на Youtube, і намагаюся якось розвивати його, тому прийшов сюди», — каже учасник IT-курсу Ілля.

Комп’ютерні заняття проводяться раз на тиждень у неділю, а курси англійської – 2 рази на тиждень впродовж 3 місяців. Після завершення навчання учасники мають представити фінальний проект чи здати тест, щоб отримати сертифікат. Наприклад, група демобілізованих бійців АТО, яка завершує навчання у жовтні, презентуватиме проект 3D пам’ятника загиблим десантникам літака ІЛ-76.

За словами координаторки Центру допомоги учасникам АТО Наталії Шуліки, набір у групи триває постійно, тому записуватися можна впродовж року.

«Можна записуватися. З 4 вересня почали заняття 2 групи. Але вже приходять охочі, які пізніше дізналися, і записуються на майбутнє. Як тільки ми сформуємо нову групу з 12 осіб, діти будуть займатися», — додає Наталія Шуліка.

Дізнатися більше можна за телефоном: (056) 742- 86-62.

Євгенія Москалець, «Громадське Радіо», Дніпро

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+