Слухати

Луценко повідомив нові дані про ще 291 прокурора-зрадника / Новини на Громадському радіо

Луценко повідомив нові дані про ще 291 прокурора-зрадника

30 вересня 2016 - 12:02
Генеральний прокурор України Юрій Луценко оприлюднив дані, отримані від Генпрокуратури РФ

За інформацією, яка з’явилася на сторінці у Facebook генпрокурора Юрія Луценко, в березні 2014 року, екс-президент України Віктор Янукович, вже після того, як залишив країну і виїхав до Ростова-на-Дону у Росію, підписав Указ про вихід з громадянства України 590 осіб прокурорського складу.

«Завдяки офіційному листу ГП РФ українські слідчі отримали беззаперечний доказ вини 229 колишніх українських прокурорів, яким вже оголошено про підозру. Також ми тепер маємо всі дані ще про 291 зрадника. З огляду на це я підписав подяку начальник управління ГП РФ І. Каминіну», — зазначає Луценко.

 

 

Нагадаємо, що 22 лютого Верховна Рада України 328 голосами підтримала постанову «Про самоусунення Президента України від виконання конституційних повноважень та призначення позачергових виборів Президента України». За день до цього Віктор Янукович залишив країну.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+