Слухати

Міносвіти ініціює впровадження електронних підручників / Новини на Громадському радіо

Міносвіти ініціює впровадження електронних підручників

30 вересня 2016 - 19:51
У Києві відбулася презентація першої інтерактивної шкільної бібліотеки

Мністр освіти та науки Лілія Гриневич, розповіла наступне: 

«Зараз ми при розмові з видавцями, при будь-яких закупівлях, в тому числі підручників, уже з наступного року вимагаємо від них електронну книгу поряд з паперовою. Завдяки  тому, що ми матимемо електронну книгу, її можна тиражувати в сучасній  шкільній бібліотеці, її також можна буде завантажувати на планшет дитині і не носити величезні портфелі, наповнені важкими підручниками», — зазначила Гриневич, — повідомляє Укрінформ

Міністерство освіти та науки в подальшому при закупівлях шкільної літератури наполягатиме на виданні їх електронної версії.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+