Слухати

Прострочені ліки, зламані душі, їдальня без води, - фото перевірки колонії / Новини на Громадському радіо

Прострочені ліки, зламані душі, їдальня без води, - фото перевірки колонії

30 вересня 2016 - 09:31
Прокуратура здійснила позапланову перевірку Райківської колонії. Нелюдьскі умови утримання ув'язнених в ній опублікував на своїй сторінці у соцмережі представник ГПУ В'ячеслав Свірець

28 вересня 2016р. представниками ГПУ була відвідана Райківська виправна колонія в селі Райкі Житомирської області, — повідомив керівник Управління нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях Генеральної прокуратури України В’ячеслав Свірець. 

yizha_dlya_uvyaznenyh.jpg

Їжа для ув'язнених // В'ячеслав Свірець
Їжа для ув’язнених
В’ячеслав Свірець


«Така установа просто не має морального права на існування! Про яке перевиховання може йти мова, коли люди позбавлені елементарного?! Перебування в таких умовах може лише загострити почуття ненависті та злоби до всіх навколо. 
У’явіть – на 512 засуджених, які зараз там утримуються, в їдальні є лише 3040 тарілок та ложок! Варіанти два: або чекати поки одні поїдять і передадуть посуд, або мати свій. Води в їдальні немає. В меню передбачені салати зі свіжих овочів, жодного овоча на території їдальні виявлено не було, як і слідів м’яса в супі. 
Лазня. На тих же 512 чоловік – 10 душів!!! Половина з них без вентилів. Слідів помивки в лазні також не виявлено. 
Деякі медикаменти прострочені всього лиш на рік і кілька місяців. Аптечки для надання першої необхідної допомоги взагалі не існує. Санчастина в жахливому стані», — написав Свірець на своїй сторінці у соцмережі,

 

 


Асортимент товару в магазині вражає: кілька пар капців, до десяти майок, упаковка гребінців і зубних щіток, – все. Особи, поміщені до дисциплінарного ізолятору, не мають доступу до питної води, оскільки кранів просто не існує. Вода надається за вимогою! 

За результатами нашого візиту було звільнено з дисциплінарного ізолятора трьох осіб, які були поміщені туди незаконно. 
Писати можна дуже багато, але це все ми відобразимо в довідці та актах реагування!», — написав В’ячеслав Свірець 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+