Слухати

У маріупольській школі дітям викладають вірші, що прославляють Росію / Новини на Громадському радіо

У маріупольській школі дітям викладають вірші, що прославляють Росію

30 вересня 2016 - 19:27
В маріупольській гімназії №27 школярам молодших класів в якості домашнього завдання дали вірш, що прославляє Росію

У Маріуполі дітей молодших класів навчають російській мові, використовуючи вірші, які звеличують та прославляють Росію, — повідомляє УНН.

Вчителька російської мови 3-А класу подібний вірш знайшла, як виявилося, у методичному посібнику видавництва “Ранок”, схваленому для використання в початковій школі Міністерством освіти і науки України.

“Разноцветный флаг России —
Белый, синий, красный цвет.
Самый для меня красивый,
Краше флага в мире нет.
Честь и правда в этом флаге,
Кровь, пролитая в бою,
Смелость, доблесть и отвага,
Вера в Родину мою!”

Сама вчителька повідомила про те, що вона просто не прочитала вірш перед тим, як поставити його дітям. Начальник управління освіти міськради Світлана Добровольська заявила, що використовувати такий матеріал в школі неприпустимо. Вчителю початкових класів щонайменше загрожує догана.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+