Слухати

«В одностороннем порядке украинцы никуда отходить не будут», — Лысенко

30 вересня 2016 - 15:43
Украина не будет отводить свои войска с линии разграничения в одностороннем порядке, сообщает спикер Минобороны по вопросам АТО Андрей Лысенко
«В одностороннем порядке украинцы никуда отходить не будут», — Лысенко / Новини на Громадському радіо

Комментируя информацию об отводе войск с линии разграничения, спикер Министерства обороны по вопросам АТО Андрей Лысенко сказал, что демилитаризация может произойти только в двустороннем порядке: «В соглашении написано, что все происходит в зеркальном порядке — в одностороннем порядке украинцы никуда отходить не будут. Если происходит отход, он должен быть параллельным и одновременным».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+