Слухати

У Чехії суд вимагає змінити назву «консульства «ДНР» / Новини на Громадському радіо

У Чехії суд вимагає змінити назву «консульства «ДНР»

01 жовтня 2016 - 16:28
Після запиту МЗС Чехії районний суд в Остраві вимагає від організації, зареєстрованої як «Почесне консульство Донецької народної республіки»

На підставі запиту МЗС Чеської Республіки, районний суд в місті Острава вимагає від організації, яка зареєструвала назву «Почесне консульство Донецької народної республіки», його змінити, бо назва не відповідає діяльності, на яку претендує організація, — повідомляє www.radio.cz.

Самозваних «консульство ДНР» відкрила в Остраві проросійська активістка Нела Лішкова. Суд попереджає, що якщо протягом 12 днів назва не буде змінено, організацію закриють. Інформацію української служби «Радіо Свобода» підтвердила сервера Aktuálně.cz прес-секретар Районного суду в Остраві Луціе Олшарова.

Лішкова на запит Інтернет-видання відповіла, що офіційного документа не отримувала. «Якщо суд це стверджує, то я вважаю це інтригою або обманом, щоб мати привід закрити мій представницький центр», — прокоментувала Нела Лішкова.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+