Слухати

У Криму зник іще один кримський татарин / Новини на Громадському радіо

У Криму зник іще один кримський татарин

01 жовтня 2016 - 12:51
В окупованому Криму зник безвісти кримський татарин Ремзі Османов

Подробиці зникнення людини «Громадському радіо» розповів член Меджлісу кримськотатарського народу Ескендер Барієв. Він уточнив, що Османов жив окремо від батьків, а розмовляв з ними останній раз 25 вересня. Наступного дня його телефон був відключений, а у дворі будинку, де живе чоловік, зник його автомобіль. Членом Меджлісу зниклий не був.

«Ремзі Османов — людина, що дотримується канонів Ісламу», — наголосив Ескендер Барієв. Та чи перебував він у організації Хізб ут-Тахрір, яку окупаційна російська влада вважає терористичною, він не знає.

За словами Барієва, Ремзі Османова родичі і знайомі характеризують як позитивну людину. Він працював будівельником, в жодних політичних акціях і заходах участі не брав. Родичами було подано заяву в поліцію за фактом зникнення Ремзі Османова.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+