Слухати

Речниця СБУ спростувала інформацію про стрілянину через контрабанду

02 жовтня 2016 - 18:01
Речниця Служби безпеки спростовує інформацію про стрілянину під час затримання контрабанди
Речниця СБУ спростувала інформацію про стрілянину через контрабанду / Новини на Громадському радіо

Олена Гітлянська повідомила в ефірі 112 каналу наступне:.

«Інформація трохи перекручена, дійсно, вчора було затримано, спільно з співробітниками СБУ та з військовими 30-ї бригади, два автобуса з товарами широкого споживання, які намагалися незаконно переобладнання лінію зіткнення. СБУ брала участь у цій операції, і у нас є відео, яке ми скоро розмістимо. Ніякої перестрілки не було».

Гітлянська також стверджує, що наразі невідомо, що знаходилося в бусах, проте найчастіше на непідконтрольну територію відправляють речі та медикаменти.

«Це деякі підприємці намагаються поза лінії контролю переправити товари широкого споживання на неконтрольовану територію, на жаль, мені невідомо, що саме там було, але зазвичай везуть медикаменти, одяг і тому подібне», — каже речниця.

Як раніше повідомляло «Громадське радіо« у зоні АТО між селищем Тельманове та Гранітним сталася стрілянина через контрабанду.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+