Слухати

Суд продовжив арешт фігурантам справи вбитих міліціонерів

02 жовтня 2016 - 10:38
Апеляційний суд Києва обрав запобіжний захід для обвинувачених у вбивстві міліціонерів
Суд продовжив арешт фігурантам справи вбитих міліціонерів / Новини на Громадському радіо

Віту Заверуху, Андрія Романюка, Євгена Кошелюка залишили під вартою іще на 60 діб. Данилу Ситникову продовжили домашній арешт, щодо Миколи Мніщенка — питання не розглядалось.

Про це «Громадському радіо» розповів адвокат підозрюваних Дмитро Біловчук. Він також пояснив, чим суд мотивував продовження запобіжного заходу.

«Суд мотивував фактично тяжкість обвинувачення тим, що є потерпілі на яких може тиснути, хоча це в основному працівники «Беркуту, і скажімо так, тим, що їх обвинувачують в теракті, а там, згідно нашого чинного законодавства, хоча це суперечить європейській практиці, і правам людини, на що ми чітко звертали увагу, але суд вважає, що не можна обрати іншого запобіжного заходу» - розповів адвокат.

Адвокат наголосив, що його не повідомляли про судове засідання. Рішення про запобіжний захід він планує оскаржувати.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+