Слухати

Адвокат Фейгін пояснив чому його не пустили у СІЗО до Сущенка

03 жовтня 2016 - 18:19
Адвокат затриманого у Росії українського журналіста Романа Сущенка Марк Фейгін розповів, чому його не пустили до підзахисного
Адвокат Фейгін пояснив чому його не пустили у СІЗО до Сущенка / Новини на Громадському радіо

За його словами, потрапити до Романа Сущенка він не зміг не через чергу (це питання вирішилось), а через те що у СІЗО не отримали допуску від слідчого, який веде справу. Марк Фейгін говорить, що писав заяву слідчому, ще сьогодні вранці.

«Вони не отримали, а це все в одній будівлі знаходиться — слідче управління ФСБ та відповідно СІЗО-2 ФСВП ФКУ Росії — вони не отримали допуску від слідчого, який веде цю справу на мою заяву, яку подав вранці до слідчого управління про те, щоб мене допустили до справи», — зазначив адвокат.

Марк Фейгін висловив думку, що скоріше за все, Сущенко не підписав зізнавальні свідчення:

«Тоді можна було б пустити і він би від мене відмовився як від адвоката. Скоріше за все, там щось не спрацювало».

Він сказав, що завтра спробує написати скаргу керівництву ФСБ Росії щодо недопуска його до підзахисного сьогодні і робитиме ще спробу потрапити до Сущенка в СІЗО в «Лєфортово». 

Нагадаємо, власного кореспондента ІА «Укрінформ» Романа Сущенка було затримано 1 жовтня у МосквіТуди він прибув не за редакційним завданням, а в гості до родичів. Зв’язок з ним зник першого жовтня. Родичі на пряму не говорили його дружині, що Романа затримали, пояснюючи, що вони дали розписку про нерозголошення. 

Як повідомили Громадському радіо в МЗСзатриманий в РФ український журналіст може стати політв’язнем.

Читайте також: Як затримували українського журналіста в Росії — відео

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+