Слухати

Assad, Putin, stop — дівчинка з Алеппо про життя під бомбардуванням, відео

03 жовтня 2016 - 12:12
Семирічна дівчинка Бана аль-Абед з обложеного військами Асада Алеппо веде блог про життя у місті. Вибухи російських фосфорних бомб, безліч поневірянь і постійний ризик не йдуть з її життя
Assad, Putin, stop — дівчинка з Алеппо про життя під бомбардуванням, відео / Новини на Громадському радіо

«Одного разу Бана прокинулася від незвичайного сяйва з вікна. Вона запитала у мами Фатіми, чи вже не ранок, але виявилося, що світло з вікна не було натуральним – це був вибух фосфорної бомби», пише The Guardian.

За десять останніх днів бомбардування авіації Асада і Росії перетворили східну частину міста на руїни. Рахунок вибухів йде на тисячі. Через бомбардування зупинили свою роботу шпиталі. За даними ЮНІСЕФ, понад 100 дітей загинули.

 

 

Бана та її мама використовують для спілкування зі світом Twitter @alabedbana, який вже придбав більше 4 тис. передплатників з 24 вересня.

 

 

«Я дуже боюсь, що помру сьогодні ввечері», — йдеться у Твіттері під відео, на якому дівчинка закриває долонями вуха, а за вікном чути вибухи.

 

 

 

Бана і її брат не ходять до школи, оскільки вона зруйнована. Життя Бани і Фатіми вкрай складне, вони не їдять фрукти та овочі, в місті гострий дефіцит продовольства. Також існує гостра нестача палива для підтримки дизель-генераторів. Сім’я має світло лише завдяки сонячним панелям на даху.

«Ми діти. Ми любимо жити. Ми хочемо, щоб світ нас почув », – пише семирічна дівчинка. Також вона намалювала звернення до президентів РФ та Сирії: “Асад, Путін, зупиніть бомбардування”.

Також вона намалювала звернення до президентів РФ і Сирії: «Асад, Путін, зупиніть бомбардування».

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+