Слухати

Британські медики заявили про прорив у лікуванні хворих на ВІЛ

03 жовтня 2016 - 12:32
Лікарі при цьому зазначають, що незважаючи на те, що у крові пацієнта не було виявлено ВІЛ, говорити про повне одужання зарано
Британські медики заявили про прорив у лікуванні хворих на ВІЛ / Новини на Громадському радіо

Пацієнтом став 44-річний британець, хворий на ВІЛ. Випробування показали, що вірус став непомітним в його крові, після того як на ньому застосували новаторську терапію, спрямовану на викорінення цього вірусу, пише The Independent.

Пацієнт був першим з 50 осіб, що проходять лікування за цією методикою.

Нова терапія унікальна тим, що він відстежує і знищує ВІЛ в кожній частині тіла, в тому числі в клітинах, які ухиляються від цієї процедури. 

«Це одна з перших серйозних спроб повного лікування ВІЛ,» — сказав Марк Семюелс з Національного інституту Великобританії з досліджень в області охорони здоров’я The Sunday Times .

Клінічні випробування є результатом співпраці між лікарями і вченими в університетах Оксфорду, Кембриджу, Imperial College London, University College London і Королівського коледжу в Лондоні.

Людина, ім’я якої не називається, зазначила, що брала участь в експерименті, щоб допомогти іншим хворим.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+