Слухати

Депутати Станиці просять Гарбуза не виконувати рішення "Мінська" — документ

03 жовтня 2016 - 19:18
На позачерговій сесії районної ради Станиці Луганській 3 жовтня депутати звернулсь до Голови Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Юрія Гарбуза
Депутати Станиці просять Гарбуза не виконувати рішення «Мінська» — документ / Новини на Громадському радіо

Звернення оприлюднено на сторінці Станично-Луганської районної ради на сторінці у Фейсбуці.

У зверненні депутати зазначають, що у зону відведення потрапляє низка державних установ.

«При відведенні Збройних сил України є реальна загроза штатної роботи цих установ — а саме головне безпеці та життю співробітників», — йдеться у заяві.

Зазначається, що до цієї зони підпадають і житлові будинки. 

Депутати наголошують, що наглядають за виконанням Рамкових угод представники ОБСЄ, «які за своєю функцією не відповідають за життєдіяльність установ районного центру та безпеку мирних мешканців та у разі повномасштабного наступу незаконних збройних формувань покинуть територію селища, залишивши населення напризволяще». 

У зв’язку з цим, депутати просять Юрія Гарбуза детально вивчити оперативно-військову обстановку у Станиці Луганській та сприяти виконанню Збройними силами України свого Конституційного обов’язку, а саме обороні, захисту суверенітету та територіальній цілісності України.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+