Слухати

МЗС зробило заяву щодо розведення сил та засобів у Петрівському

03 жовтня 2016 - 16:37
У відомстві зазначають, що українська сторона була готова до відведення сил та засобів у Петрівському Донецької області
МЗС зробило заяву щодо розведення сил та засобів у Петрівському / Новини на Громадському радіо

«На виконання Рамкового рішення Тристоронньої контактної групи про розведення сил і засобів (від 21 вересня 2016 р.), починаючи з 00.00 23 вересня 2016 р. підрозділи Збройних сил України неухильно дотримуються умов режиму припинення вогню відповідно до Графіку розведення сил та засобів у районах населених пунктів Станиця Луганська, Золоте, Петрівське», — зазначають а МЗС.

Через обстріли у Станиці Луганській процес розведення сил затягується, оскільки за домовленостями має минути сім діб, упродовж яких не буде обстрілів. Обстріли ж у Станиці бувають щодня.

У відомстві зазначають, що передумови до відведення сил склались сьогодні у Петрівському, але до розведення була готова лише українська сторона.

«На сьогоднішній день зазначені передумови також склалися в районі н.п. Петрівське. У цьому контексті хотіли б підкреслити, що підрозділи Збройних сил України були готові сьогодні ще о 13:00 розпочати процес розведення сил і засобів на цій ділянці. Однак протилежна сторона виявилася неготовою розпочати запланований на цей час синхронний і «дзеркальний» процес відведення під моніторингом СММ ОБСЄ», — йдеться в заяві МЗС.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+