Слухати

Російський активіст Шелковенков отримав статус біженця в Україні

03 жовтня 2016 - 18:38
Російський активіст Олександр Шелковенков отримав статус біженця в Україні
Російський активіст Шелковенков отримав статус біженця в Україні / Новини на Громадському радіо

Про це він повідомив на своїй Фейсбук-сторінці.

У травні в ефірі Громадського радіо Олександр Шелковенков повідомив, якщо Україна не надасть йому політичного притулку, то в Росії на нього можуть завести справу про тероризм.

Шелковенкова неодноразово затримали на акціях в Москві. У січні 2015 року він отримав 45 діб за акцію в підтримку Надії Савченко: 15 діб за непокору законній вимозі працівників поліції і 30 — за «повторне порушення» порядку проведення публічних заходів. Пізніше другий термін Шелковенкову був скорочений удвічі. Разом з іншими активістами його неодноразово затримували біля Басманного суду під час процесу у справі Ільдара Дадіна, Шелковенкова також відправляли під арешт.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+