Слухати

У затриманого в РФ українського журналіста була військова освіта

03 жовтня 2016 - 10:49 174
Затриманий у Російській Федерації український журналіст Роман Сущенко має військову освіту, але останні 14 років він працював журналістом в "Укрінформі"

Про це в ексклюзивному коментарі Громадському радіо повідомила керівниця міжнародної редакції ІА Укрінформ Наталя Костіна.

Вона підкреслила, що Сущенко був таким же військовим у запасі, як і багато чоловіків в Україні.

До Москви ж він поїхав не за редакційним завданням, а провідати родичів.Він взяв відпустку на кілька днів з особистих обставин. Поїхав на цей час до родичів у Москву. Це була виключно його поїздка до родичів на кілька днів.

«Він приїхав до Москви у п’ятницю. Дружина була в курсі, що він туди приїхав, прилетів. І він мав у суботу вийти на зв’язок. Він на зв’язок не вийшов. Вона кілька разів дзвонила у суботу родичам. І потім ще дзвонила у неділю. Їй відповідали, що його немає, що він не повернувся. Як ми і сказали у своїй заяві, такого слова, як «затримання», їй не було сказано. Тобто, говорили вони натяками і пояснювали те, що вони дали підписку про неразголошення», — розповіла Костіна.

Як повідомили Громадському радіо в МЗС, затриманий в РФ український журналіст може стати політв’язнем.

За словами віце-спікерки Верховної Ради Ірини Геращенко, зараз Україна чекає заяв від ОБСЄ та Дуні Міятович щодо затримання українського журналіста в РФ.

Нагадаємо, українського журналіста затримали в Росії за підозрою у шпигунстві.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+