Слухати

Затриманий в РФ український журналіст може стати політв'язнем — МЗС

03 жовтня 2016 - 10:05
Міністерство закордонних справ України намагається отримати негайний доступ українських консулів
Затриманий в РФ український журналіст може стати політв’язнем — МЗС / Новини на Громадському радіо

Про це Громадському радіо в ексклюзивному коментарі повідомила речниця міністерства Мар’яна Беца.

«Це зобов’язання Російської Федерації відповідно до міжнародного права, двосторонніх конвенцій надавати доступ до громадян своєї країни. Намагаємось, з’ясувати підстави і всі обставини затримання нашого журналіста в Росії. Роман Сущенко базувався у Франції і є кореспондентом у Франції. Наш міністр сьогодні перебуватиме з робочим візитом в Статсбурзі в Раді Європи на засіданні днів українських реформ і порушить це питання з нашими міжнародними партнерами», — сказала Марьяна Бєца.

За словами речниці, ймовірність того, що це може бути новий політичний в’язень, надзвичайно висока.

Як зазначила віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко, зараз Україна чекає заяв від ОБСЄ та Дуні Міятович щодо затримання українського журналіста в РФ.

Нагадаємо, українського журналіста затримали в Росії за підозрою у шпигунстві.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+