Слухати

Марк Фейгін розповів деталі візиту у СІЗО до Сущенка

04 жовтня 2016 - 19:56
За словами адвоката, затриманий в Москві журналіст Укрінформу Роман Сущенко "усвідомлює, яка важка боротьба його чекає, і готовий до неї"
Марк Фейгін розповів деталі візиту у  СІЗО до Сущенка / Новини на Громадському радіо

Про це розповів у коментарі Укрінфорому за підсумками 15-хвилинного відвідування своїх підзахисних.

«Роман — дуже хороший, чіткий мужик. Я відразу попередив його, що чекає важка боротьба, війна за визволення. І він сказав, що готовий до неї. Не можу не повторити: Сущенко передає привіт дружині, доньці, всім близьким і колегам по Укрінформу. Він відчуває вашу підтримку», — сказав Фейгін.

За його словами, в СІЗО у Сущенко була можливість почути новини за російським радіо «Бізнес ФМ». Так він дізнався, що за його захист взявся адвокат Марк Фейгін, і під час зустрічі підтримав це рішення особисто, підписавши відповідний папір. Також Сущенко склав список того, що йому необхідно в СІЗО: речі, деяка сума на рахунку і, звичайно ж, книги.

«Дуже важливо! Закликаю писати листи Роману в СІЗО. Йому зараз дуже потрібна така підтримка», — підкреслив Фейгін.

Раніше після відвідування свого підзахисного Фейгін повідомив, що Сущенко своєї провини не визнав

Нагадаємо, українського журналіста, власного кореспондентау у Парижі ІА «Укрінформ» Романа Сущенка затримали в Росії за підозрою у шпигунстві.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+