Слухати

Наслідки обстрілів у Станиці Луганській — фоторепортаж

04 жовтня 2016 - 15:57
Світлини Станиці Луганської оприлюднив інтернет-користувач Сергій Тинянов
Наслідки обстрілів у Станиці Луганській — фоторепортаж  / Новини на Громадському радіо

На фотографіях — пішохідний перехід «Станиця Луганська», місцеве кафе, яке зазнало руйнувань під час обстрілів, невеликий базар.

Нагадаємо, сьогодні голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз повідомив, що прохання жителів щодо відведення військ буде враховано. 

«В Станиці Луганській не постраждає жоден будинок, жодна вулиця. Війська відводяться, але не на таку відстань, яка може бути небезпечною», — запевнив керівник Луганської обласної військово-цивільної адміністрації.

Вчора, 3 жовтні, депутати Станиці Луганської звернулись до Юрія Гарбуза з проханням: «детально вивчити оперативно-військову обстановку у Станиці Луганській та сприяти виконанню Збройними силами України свого Конституційного обов’язку, а саме обороні, захисту суверенітету та територіальній цілісності України».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+