Слухати

Що робити, якщо відмовили в проїзді за посвідченням учасника бойових дій?

04 жовтня 2016 - 14:00
Міністерство оборони України оприлюднило інструкцію, в якій пояснюється, що робити учаснику бойових дій, якщо йому відмовили у безкоштовному проїзді за посвідченням
Що робити, якщо відмовили в проїзді за посвідченням учасника бойових дій? / Новини на Громадському радіо

Зазначається, що перед зверненням до каси потрібно знайти хоча б одного свідка. Потім у його присутності поцікавитись у касира наявністю вільних місць на потрібний рейс.

«І тільки після цього, якщо такі місця є, діставайте посвідчення УБД і просіть надати вам безкоштовний квиток. У разі, якщо в касі вам у цьому з будь-яких причин відмовлять, викликайте адміністрацію автостанції і черговий наряд поліції. Поліція на вашу вимогу повинна скласти адміністративний протокол про порушення закону посадовими особами автостанції, який маєте підписати ви і ваш свідок», — пояснюють в Міністерстві.

Друга ситуація: ви придбали в касі безкоштовний квиток, а водій не пускає до салону.

«Робіть те саме, що й у попередньому прикладі. Але поліція в такому разі повинна скласти вже два протоколи: на водія автобуса і на підприємство, від якого він працює. Попросіть хоча б двох пасажирів бути свідками і підписати протоколи», — йдеться в інструкції.

Якщо ж водій міського громадського автотранспорту відмовляється слідувати маршрутом, поки учасник бойових дій не сплатить за проїзд, попри наявність у нього посвідчення УБД, також треба викликати наряд поліції за телефоном 102.

«Порядок ваших подальших дій аналогічний попереднім, або зверніться до управління соціального захисту чи в держадміністрацію того району, де з вами так вчинили, зі скаргою» — радять в Міністерстві.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+