Слухати

Адвокати Небесної Сотні передають у Гаагу нові матеріали по справі Майдану

05 жовтня 2016 - 21:21 92
Про це у ефірі «Громадського Радіо» повідомив Маркіян Галабала, один із адвокатів Небесної сотні

5 жовтня 2016 року відбулася прес-конференція, на якій адвокати, які представляють інтереси постраждалих у справах Майдану в українських судах, заявили, що передадуть до Міжнародного кримінального суду в Гаазі матеріали в справі Майдану, які повинні стати додатковим аргументом для відкриття провадження щодо кримінальних злочинів, скоєних проти активістів Євромайдану. 

«Подання, яке ми зараз подаємо готувалося адвокатами, які представляють інтереси потерпілих, загиблих під час Революції Гідності. В поданні ми в тому числі використовували матеріали кримінальних проваджень, які здійснюються ГПУ. Але це не виключно ці матеріали. Ми так само намагалися збирати, систематизувати їх. Станом на зараз готові подавати», — повідомив Маркіян Галабала, — Якщо прокурор МКС бачить, що доказів достатньо, він звертається до суддів МКС, до так званої палати попереднього розгляду, з клопотанням про дозвіл на початок повноцінного розслідування.

Тоді палата дає дозвіл і прокурор МКС починає повноцінне розслідування, може виносити ордери на обшук, арешт, в тому числі говоримо і про Януковича, Захарченка, Якименка, і це вже буде повноцінне розслідування, коли прокурор приїжджатиме в Україну, допитуватиме свідків, потерпілих, сам збиратиме докази».

Повне інтерв’ю з Маркіяном Галабалою можна прочитати та послухати на нашому сайті.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+