Слухати

Кількість туристів до України від початку війни скоротилась вдвічі, — Шевко

05 жовтня 2016 - 15:51
Про це в прямому ефірі «Громадського радіо» заявив генеральний менеджер «Консорціум Київ Туризм» Дем’ян Шевко
Кількість туристів до України від початку війни скоротилась вдвічі, — Шевко / Новини на Громадському радіо

За словами генерального менеджера «Консорціум Київ Туризм», військова агресія на сході України вплинула на сферу туризму.

«Якщо в 2013 році Україну відвідало 22 мільйони іноземців, то у 2014-2015 роках — 12-13 мільйонів. Але є багато прикладів різних країн, які розвивали туризм успішно, маючи такі самі конфлікти: це Грузія, яка отримала туристичний бум після 2008 року; це Ізраїль, де постійна проблема з Палестиною, але це туристичне місто; це Японія, яка оговталася після Фукусіми і швидко відновила рівень туристів», — розповів він.

Всю розмову читайте за посиланням.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+