Слухати

Ми проти того, щоб 3-7 родин скупили всю землю в Україні — Гройсман

05 жовтня 2016 - 12:43
Без широкого обговорення моделі ринку земель в Україні жодних рішень про запровадження продажу землі бути не може
Ми проти того, щоб 3-7 родин скупили всю землю в Україні — Гройсман / Новини на Громадському радіо

Про це на засіданні уряду заявив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, передає кореспондент «Громадського радіо» Марія Зав’ялова.

«Хочу підкреслити, що мораторій на продаж земель сільськогосподарського призначення в Україні діє. Незалежно від того, буде його парламент подовжувати чи ні, він буде діяти, поки ВРУ не прийме рішення про обіг земель».

Гройсман додав, що моделей ринку земель в світі понад 50.

«І якщо Україні потрібна модель, то така, яка захистить реальних землевласників, яка не дасть 3-7 родинам скупити всю землю в Україні, і ми категорично проти того, щоб так відбувалось. Саме головне, треба провести широкі зняття мораторію треба провести широкі консультації з власниками земель».

За словами українського прем’єра тільки тоді, можна брати історичну відповідальність і приймати рішення. Володимир Гройсман додав, що уряд України не дасть українських громадян в образу.

«Ми будемо чесними, відвертими, будемо виконувати волю українського народу», — пообіцяв Гройсман.

Нагадаємо, вчора тисячі аграріїв мітингували під Верховною Радою за мораторій на продаж землі сільськогосподарського призначення.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+