Слухати

"Червоний Хрест" сплатить 16 мільйонів гривень, щоб на Донбасі була вода

06 жовтня 2016 - 14:06
Міжнародний комітет "Червоного Хреста" виплатить близько 16 мільйонів гривень за Попаснянський райводоканал
«Червоний Хрест» сплатить 16 мільйонів гривень, щоб на Донбасі була вода / Новини на Громадському радіо

Через борги він не може постачати воду на підконтрольну бойовикам територію Луганщини та на територію підконтрольну Збройним силам України. Про це Громадському радіо у ексклюзивному коментарі розповіла прес-секретарка Червоного Хреста у Києві Аліна Мурзаєва.

«Що стосується суми, то ми будемо сплачувати за наданими нам рекомендаціями. Виходячи з того, що було витрачено у минулі місяці, то ми говоримо про суму в районі восьми мільйонів гривень на місяць. Тобто, що має отримувати компанія, яка постачає електроенергію. Цю суму ми будемо сплачувати протягом цих двох місяців. Що стосується того, кому ми будемо сплачувати…Ми сплачуємо структурі, яка постачає електроенергію», — сказала Мурзаєва.

Нагадаємо, мова йде про водопостачання на територію по обидва боки лінії зіткнення, де проживає близько 600 тисяч людей. У вересні Луганське енергетичне об’єднання перестало подавати електрику Попаснянськьому райводоканалу через борги.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+