Слухати

МЗС викликало консула РФ через недопуск консула України в Росії до Сущенка

06 жовтня 2016 - 12:38
Міністерство закордонних справ викликає консула Росії в Україні для надання пояснень через недопуск українських дипломатів до журналіста Романа Сущенка
МЗС викликало консула РФ через недопуск консула України в Росії до Сущенка / Новини на Громадському радіо

Напередодні Україна повторно направила в МЗС Росії ноту з вимогою негайно надати доступ консула до Сущенка, але реакції не було. Про це Громадському радіо повідомила прес-секретар МЗС Мар’яна Беца.

«Ми також звернулись до уповноваженого з прав людини в РФ, реакції ніякої немає. Це грубе порушення прав нашого громадянина, це безперечне порушення консульської конвенції між Україною і Росією. І ми сьогодні викликаємо в МЗС консула Російської Федерації», — зазначила Беца.

Нагадаємо, кореспондент інформаційного агентства «Укрінформ» Роман Сущенко, який прибув до Росії у приватних справах, був затриманий в Москві, де його звинуватили в шпигунстві. У ФСБ заявили, що Сущенко є українським розвідником. У Головному управлінні розвідки назвали фейком таку заяву ФСБ.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+