Слухати

Прикордонники готові до введення візового режиму з Росією

06 жовтня 2016 - 20:09
Йдеться про готовність як в організаційному, так і в технічному плані, наголошує голова Держприкордонслужби
Прикордонники готові до введення візового режиму з Росією / Новини на Громадському радіо

Держприкордонслужба готова до введення візового режиму між Україною і РФ. Про це журналістам повідомив голова Державної прикордонної служби України Віктор Назаренко, пише Тиждень.ua.

«Якщо цей режим буде введений, для нас в плані організації служби якихось додаткових серйозних завдань, які могли б якимось чином вплинути на виконання цього рішення, для нас не буде. Що стосується технічного оснащення служби, то ми теж готові виконувати ті завдання», – сказав Назаренко.

Нагадаємо, після затримання і арешту в Росії українського журналіста Романа Сущенка голова Верховної Ради України Андрій Парубій запропонував обговорити можливість введення візового режиму з Росією. Він заявив, що в Верховній Раді буде достатньо голосів для візового режиму з Росією.

Думки нардепів з цього приводу розділились. Хтось законопроект підтримав, дехто висловив думку, що введення візового режиму з Росією негативно вплине на громадян України, які знаходяться в зараз в РФ.

Сьогодні, 6 жовтня, у Верховній Раді  мав розглядатися проект Постанови про звернення до Кабінету Міністрів України щодо припинення дії Угоди між Урядом України і Урядом Російської Федерації про безвізові поїздки громадян України і Російської Федерації, але його так і не було розглянуто.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+