Слухати

Камери ОБСЄ не показують бойовиків у Широкиному

07 жовтня 2016 - 15:45
Міністру з питань тимчасово окупованих територій Вадиму Чернишу показали, що в Широкиному камери відеоспостереження фіксують лише те, що відбувається на підконтрольній Україні теритоії
Камери ОБСЄ не показують бойовиків у Широкиному / Новини на Громадському радіо

Про це повідомляє прес-служба Міністерства з питань тимчасово окупованих територій уФейсбуці. 

«Під час відвідин с. Широкине Вадима Черниша супроводжували представники ЗСУ та Центру військово-цивільного співробітництва. Вони ознайомили міністра з системою моніторингу ОБСЄ та акцентували увагу на тому, що камери відеоспостереження встановлені лише на підконтрольній українському уряду території», — йдеться у повідомленні.

Міністр зазначив, що питання про більш ефективний моніторинг дотримання режиму припинення вогню треба порушити на рівні військового керівництва та керівництва держави.

«Ми дамо конкретні пропозиції про застосування додаткових технічних засобів», — пообіцяв Черниш.

Під час поїздки міністр також відвідав контрольно-пропускний пункт в’їзду-виїзду «Гнутове», ознайомився з роботою фільтрувальної станції КП «Компанія «Вода Донбасу» та оглянув кілька соціальних об’єктів.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+