Слухати

Мер Вишгорода звинувачує правоохоронців у фальсифікації справи  / Новини на Громадському радіо

Мер Вишгорода звинувачує правоохоронців у фальсифікації справи

07 жовтня 2016 - 17:33
Мер міста Вишгород, Олексій Момот, під час прес-конференції в УНІАН заявив про те, що має документи, які підтверджують фальсифікацію справи проти нього.

У квітні 2016 року вишгородського мера арештували у його робочому кабінеті за вимагання хабаря 1 мільйон євро. Згодом Апеляційний суд Києва зняв з-під варти Олексія Момота.

За словами Момота, головний свідок справи, Костянтин Рапота, написав заяву, де зізнається, що правоохоронні органи змушували його робити хибні звинувачення проти нього.

«Почерк цієї людини і моїм захисникам, і мені  є дуже добре відомий. Він є у всіх протоколах допиту цієї людини, він є також і у матеріалах купівлі-продажу однієї із квартир», — зазначив Олексій Момот.

За словами захисниці Наталії Руденко, вони мають документи, які підтверджують факти із заяви головного свідка.

13.2413.26 «Крім того, що Рапота у своїй письмовій заяві повідомив про те, що прийняв участь у цій брудній справі на замовлення, він назвав ряд подій, злочинів, у яких його змусили прийняти участь. І в процесі нашої довготривалої роботи, оскільки уже 6 місяць іде розслідування, захистом було встановлено і отримано ряд документів, які підтверджують відомості тверджень, які частково викладені у цій заяві.

nataliya_rudenko.jpg

Наталія Руденко // Громадське радіо
Наталія Руденко
Громадське радіо

Наприклад, встановлено копію документа сфальшованого паспорта, який Прокуратура Київської області не має, а ми маємо. Ці документи були взяті у нотаріуса, який здійснював підготовку до купівлі-продажі однієї із квартир, по яких Рапота залучався до роботи по підробці документів».

За словами захисниці, головний свідок у цій справі, Костянтин Рапота, зараз перебуває у харківському СІЗО.

Вишгородський мер також заявив, що відео, на яких співробітники СБУ та прокуратури його затримували, є змонтованим і не відповідають дійсності.

«У мене був прийом громадян. Ніяких грошей, наручників, або чогось іншого не було. Просто зайшли співробітники СБУ  та прокуратури, надавши посвідчення. І ми спокійно з ними встали і виїхали до Прокуратури Київської області. Тому, як від початку  розпочалося сфальшування і створення негативної картинки, так воно і закінчиться. Тільки, думаю, що картинка буде трошки інша».

momot.jpg

Олексій Момот // Громадське радіо
Олексій Момот
Громадське радіо

Щоб підтвердити цю інформацію залишилось тільки дочекатись результатів експертизи, вважає Олексій Момот.

«Нам залишилось почекати результатів експертизи, яка зараз призначена та ініційована щодо матеріалів НСРД (негласних слідчих (розшукових) дій)». 

В коментарі Громадському радіо прес-служба прокуратури Київської області повідомила, що дана інформація, яку оголосили на прес-конференції, не відповідає дійсності. Окрім того, зазначили, що прокурор наразі не готовий коментувати ситуацію через незавершене досудове розслідування.

Наталка Роп, Київ, Громадське Радіо. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+