Слухати

Під Головпоштампом до Всесвітнього дня пошти барабанили «Киянки» — фото, відео / Новини на Громадському радіо

Під Головпоштампом до Всесвітнього дня пошти барабанили «Киянки» — фото, відео

07 жовтня 2016 - 15:09
У Києві на Майдані Незалежності біля Головного відділення Укрпошти зіграли на барабанах та станцювали з нагоди Міжнародного дня пошти, передає кореспондент «Громадського радіо» Марія Зав’ялова

Художній керівник Київського державного будинку художньо-технічної творчості та засновник гурту барабанщиць «Киянки» Олександр Герб розповів, що наступного року колективу виповнюється 30 років з дня заснування.

«Сьогодні всесвітній день працівника пошти, свято. В нас сьогодні грає духовий оркестр й оркестр барабанщиць «Киянки. Кожен рік на день працівника пошти ми тут виступаємо», — зазначив Олександр Герб.

 

 

Вистава привернула увагу перехожих, які знімали міні-концерт на смартфони та робили селфі з барабанщицями.

 

 

Зазначимо, що Всесвітній день пошти (World Post Day) — один з міжнародних днів, що відзначаються в системі Організації Об’єднаних Націй. Проводиться щорічно 9 жовтня за рішенням 14 конгресу Всесвітнього поштового союзу (Universal Postal Union) в день створення союзу в 1874 році. Всесвітнім днем ​​пошти цей день був проголошений на Конгресі Всесвітнього союзу поштовиків, що відбувся в Токіо в 1969 році.

9 жовтня 1874 у Берні (Швейцарія) представниками 22 країн, був підписаний Бернський договір, що засновує підставу Генерального поштового союзу. У 1878 році союз змінив свою назву і став називатися Всесвітнім поштовим союзом (ВПС).

На сьогоднішній день ВПС налічує у своєму складі 192 країни. У всьому світі, починаючи з 9 жовтня, проводиться «Міжнародний тиждень листа».

За даними ВПС, міжнародна пошта говорить 6800 мовами своїх клієнтів і є найдовшою в світі мережею фізичної доставки пошти. 

mini-koncert_bilya_golovposhtamtu.jpg

Міні-концерт біля Головпоштамту // Марія Зав'ялова/Громадське радіо
Міні-концерт біля Головпоштамту
Марія Зав’ялова/Громадське радіо

duhovyy_orekstr.jpg

Духовий оркестр // Марія Зав'ялова/Громадське радіо
Духовий оркестр
Марія Зав’ялова/Громадське радіо

golovposhtamt_u_kyyevi.jpg

Головпоштамт // Марія Зав'ялова/Громадське радіо
Головпоштамт
Марія Зав’ялова/Громадське радіо

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+